Petak 26 Travanj 2024

Noćni nogometni turnir "Trofej Moslavine"u organizaciji NK Sokol Velika Ludina na kojem je sudjelovalo čak 16 nogometnih klubova osvojio je po drugi put NK Moslavac iz Popovače! U finalnoj utakmici pobijedili su NK Milka Trnina iz Vezišća rezultatom 1 - 0. Treće mjesto na turniru osvojio je NK Sokol, koji je pobijedio NK Voloder s 4 - 2.

Po završetku finalne utakmice dodijeljeni su pehari ekipama i nagrade najboljim pojedincima. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Marko Šokec iz NK Milka Trnina, najbolji vratar je Nenad Vein iz Moslavca, najbolji strijelac je Ivan Fešta iz Sokola sa postignuta 4 zgoditka, a po prvi puta nagrada je uručena i najboljoj mladoj nadi Moslavine Josipu Keseru iz Moslavca. Pehare i pojedinačne nagrade uručili su predsjednik NS Kutina Mirko Letić, donačelnik Općine Velika Ludina Zlatko Nežić, predsjednik Općinskog vijeća Općine Velika Ludina Vjekoslav Kamenščak i direktor tvrtke Sokol Sport d.o.o. Marijo Moštak.

26.04.2024 Ferienhaus Ostsee