Subota 20 Travanj 2024

Ur.br.: 01/PT-14-091

Sisak, 8. travnja 2014. godine

Predmet: Poziv na sudjelovanje u radu radionice „Pristup stranim tržištima" u sklopu Poduzetničkog impulsa „MJERA: C. RAZVOJ PODUZETNIČKE INFRASTRUKTURE I POSLOVNOG OKRUŽENJA – AKTIVNOST C3: Razvojne agencije i poduzetnički centri"

Poštovana/i,

Razvojna agencija Sisačko-moslavačke županije SI-MO-RA Sisak, poziva Vas na cjelodnevnu radionicu:

''Pristup stranim tržištima''

koja će se održati

16. travnja 2014. godine u Kutini u prostorijama,

Pučkog otvorenog učilišta, Ulica Stjepana Radića 3

s početkom u 9:00 sati

Pristup stranim tržištima ključan je pristup globalnom tržištu i stvara mogućnost internacionalizacije malih i srednjih poduzeća. Cilj ove radionice je educirati polaznike kako povećati konkurentnost i mogućnost internacionalizacije svog poslovanja.

Radionica će usmjeriti poduzetnike na različite modele internacionalizacije poslovanja. Na radionici će se govoriti o razlikama između međunarodnog i domaćeg okruženja, metodama i tehnikama pristupa stranom tržištu, definirati će se strategija marketinga te koje su prednosti standardizacije proizvoda i dr. Kako bi se poduzetnici suočili s izazovima internacionalizacije moraju obratiti pozornost na globalne razlike u uvjetima proizvodnje, sposobnosti uvođenja inovacija i mogućnost razvijanja i apsorbiranja novih tehnologija i poznavanje tržišta.

Seminar je namijenjen poduzetnicima s područja Sisačko-moslavačke županije.

Predavač na seminaru bit će gosp. Zvonimir Repač, dipl.oecc., iz tvrtke LIDER-KONZULTANT, sa dugogodišnjim iskustvom rada u različitim granama industrije te sudjelovanjem u nizu projekata u Hrvatskoj, ali i u svijetu, vezano uz investicije, razvoj javnog i privatnog sektora, razvoj proizvodnje te predavač na sveučilištu VERN.

Prijave za sudjelovanje zaprimaju se zaključno sa 15. travnja 2014. godine do 10:00 sati putem elektroničke pošte na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Seminar je besplatan.

Broj sudionika je ograničen.

S poštovanjem,

Direktor:

Pejo Trgovčević, dipl.ing

SI-MO-RA d.o.o. Razvojna agencija Sisačko-moslavačke županije

Sisak Moslavina County Development Agency

Rimska 28 , 44 000 Sisak, Republic of Croatia

tel. +385 44 544 204, 544 205, 522-792 , fax: +385 44 544 206, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Prijavnicu možete preuzeti ovdje

20.04.2024 Ferienhaus Ostsee