Utorak 16 Travanj 2024

U okviru obilježavanja Dana Grada Popovače simbolično je upriličeno otvorenje izdvojene referade upravnih poslova Policijske postaje Kutina u Domu kulture u Popovači (Trg grofova Erdödyja 9) koja će, počevši od 26. lipnja 2014., raditi svakog četvrtka u vremenu od 08 do 14 sati.

Građani s područja Grada Popovače i susjedne Općine Velika Ludina tako će od sada u prostoru popovačkog Doma kulture biti u mogućnosti prijaviti i odjaviti prebivalište, boravište te privremeni odlazak, podići uvjerenje o prebivalištu, boravištu, matičnom broju, izraditi osobnu iskaznicu i putovnicu, prijaviti gubitak istih te poništiti dokumente umrlih osoba. U nazočnosti sisačko- moslavačkih dožupana Zdenka Vahovca i Ivana Nekvapila, gradonačelnika Grada Popovače Josipa Miškovića, zamjenika načelnika Policijske uprave sisačko- moslavačke Tonija Petrovića te načelnika PP Kutina Tone Mašunjca sa suradnicima, prostor izdvojene referade upravnih poslova policije blagoslovio je župnik popovačke župe sv. Alojzija Gonzage, vlč. Mato Draganović.

16.04.2024 Ferienhaus Ostsee