USKRSNA ČESTITKA NAČELNIKA OPĆINE VELIKA LUDINA

Svim stanovnicima Općine Velika Ludina i župljanima naše župe Sv. Mihaela Ark. želim sretne i blagoslovljene uskrsne blagdane.

Neka radost uskrsnuća donese mir, zadovoljstvo i nadu u naše domove i obitelji.

Sretan Uskrs želi vam načelnik Općine Velika Ludina Dražen Pavlović

HGK Županijska komora Sisak, Razvojna agencija Sisačko-moslavačke županije SI-MO-RA d.o.o. i Ministarstvo poljoprivrede pozivaju Vas na predstavljanje Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske 2014. - 2020. koje će se održati u utorak, 23. rujna 2014. godine s početkom u 11 sati u HGK Županijskoj komori Sisak, Kranjčevićeva 16.

Marin Kukoč iz Ministarstva poljoprivrede predstavit će Program ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. - 2020. koji će doprinijeti razvoju hrvatske poljoprivrede i ruralnih područja.

Ciljevi Programa ruralnog razvoja su poticati konkurentnost poljoprivrede, osigurati održivo upravljanje prirodnim resursima i klimatskim promjenama i postići uravnotežen teritorijalni razvoj ruralnih područja, uključujući stvaranje i očuvanje radnih mjesta. Poseban naglasak bit će na mjerama Programa ruralnog razvoja RH 2014. - 2020. za koje se planira raspisivanje poziva u posljednjem kvartalu ove godine.

Prihvatljivim korisnicima smatraju se obiteljska poljoprivredna gospodarstva koja će moći ulagati u turizam u ruralnom području, izravnu prodaju proizvoda, preradu, ulaganja u zanatske usluge i obrte vezane uz poljoprivredu, šumarstvo, tradiciju i izradu suvenira, trgovačka društva i zadruge registrirane za obavljanje poljoprivredne djelatnosti, kao i druge pravne osobe.

U prilogu Vam šaljemo poziv i prijavnicu za prezentaciju. Prijave za sudjelovanje na prezentaciji zaprimaju se zaključno do 22. rujna 2014. godine na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., faks 044/521-531 ili e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., faks 044/544-206.

28.03.2024 Ferienhaus Ostsee