Petak 26 Travanj 2024

Nakon usvajanja zapisnika sa prethodne sjednice Općinskog vijeća Općine Velika Ludina i aktualnog sata vijećnici Općine Velika Ludina su na 26. sjednici Općinskog vijeća donijeli I Izmjenu i dopunu Odluke o određivanju poslova prijevoza pokojnika koji se financiraju iz

Proračuna Općine Velika Ludina. Nakon toga je donesena Odluka o odabiru najpovoljnije ponude poslova prijevoza pokojnika tvrtke Krnjić d.o.o. Popovača koji su bili i jedini ponuditelj. Nadalje je donesena Odluka o popisu pravnih osoba od posebnog interesa za Općinu Velika Ludina te Odluka o otpisu potraživanja Trgovine i prijevoz „Plaščar“ Velika Ludina zbog požara na montažnom objektu te trgovine. Donesena je i I Izmjena i dopuna Odluke o plaći za rad Općinskog načelnika Općine Velika Ludina koji dužnost obavlja profesionalno. Također je donesena i I Izmjena i dopuna Odluke o davanju na privremeno korištenje javnih površina u svrhu političkih aktivnosti i izborne promidžbe čime se zabranjuje plakatiranje na svim općinskim objektima kao što su društveni domovi i autobusne kućice. Usvojena je i I Izmjena i dopuna Odluke o izboru članova vijeća mjesnih odbora na području Općine Velika Ludina te je data prethodna suglasnost na Pravilnik o plaćama u Dječjem vrtiću Ludina.

26.04.2024 Ferienhaus Ostsee