Četvrtak 18 Travanj 2024

U prijateljskoj utakmici povodom Dana Općine Velika Ludina drugoligaš iz Zagreba po jakoj kiši i vjetru pokazao je više od domaćina županijskog prvoligaša i zasluženo pobijedio, domaći su pogodili vratnicu, a obje momčadi propustile su još nekoliko prigoda za pogotke.

NŠK Sokol-NK Hrvatski dragovoljac 0-3, Velika Ludina, Športski park Tratinčica. gledatelja 100, sudac Ivica Malekinušić, strijelci : 0-1 Majstorović-16 min., 0-2 Vuco-33 min., 0-3 Jurković 85 min.

NŠK Sokol:Moguljak, Jurić, Abazi, Široki, Gajdek, Fešta, Đudarić, Si. Štrk, Kipson, Tomac, Brtan(još su igrali:Čleković, Sa. Štrk, Ivoš, Stošić, Blažević, Lom) trener Vladimir Balgač

NK Hrvatski Dragovoljac: Pušeljić, Meglaj, Peić, Barac, Mršić, Štefanec, Majstorov, Živković, Peričić, Vilibald, Vasilj(još su igrali:Arežina, Cetina, Stilinović, Franješ, Jurković, Knezović) trener Davor Mladina

18.04.2024 Ferienhaus Ostsee