Na linku niže možete preuzeti obrazac za propusnicu, preuzmite ga kao dokument te ga ispunite i spremite upisane podatke, zatim ga pošaljite na mail : Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. (u ovom slučaju nije ga potrebno potpisati). Ako postupite ovako i ako je zahtjev opravdan, dobit ćete nazad na Vaš mail propusnicu koju možete držati na mobitelu te je tako pokazati policiji i nije je potrebno imati isprintanu. Ovo je najbolje rješenje jer nema kontakata i gužve u Općini.

Ako ne možete poslati mailom, onda ispunjeni obrazac ispunite, isprintajte, potpišite i donesite u općinu te će Vam biti izdana propusnica ako je zahtjev opravdan.
Treći način je da samo dođete u Općinu ako nemate naprijed opisanih mogućnosti .
Propusnice se izdaju od 08.00 do 13.00 sati radnim danom u Općin. Općinu zaključavamo pa je potrebno pozvoniti ili nazvati tel.(brojevi na vratima).
Propusnice su potrebne samo kada se izlazi s područja Općine .
Napominjemo ponovo da će se propusnice izdavati samo u opravdanim slučajevima:
(vitalni obiteljski razlog, poput pružanja skrbi djeci i starijim osobama ili kupnje hrane i osnovnih potrepština).
Pridržavajmo se zadanih mjera i ostanimo zdravo!
Sve ostalo već znate.

Zahtjev za izdavanje propusnice možete preuzeti ovdje.

STOŽER CIVILNE ZAŠTITE OPĆINE VELIKA LUDINA