Utorak 30 Travanj 2024

U dva nogometna ogleda seniora i juniora NK Sokol Velika Ludina i NK Moslavac Popovača najprije su u subotu bili bolji seniori Moslavca, a u nedjelju su juniori Sokola preokrenuli vodstvo gostiju i pogotkom u zadnjoj minuti došli do bodova. Seniori Sokola i Moslavca priredili su odličnu nogometnu predstavu koja je mogla zadovoljiti brojno gledateljstvo, a sretniji su bili

navijači iz Popovače jer su njihovi igrači uspjeli osvojiti sva tri boda. Igrači Moslavca predvođeni Tomislavom Kutlešom, koji je postigao sva tri gola za svoju momčad iz slobodnih udaraca zasluženo su odnijeli sva tri boda iz Velike Ludine iako su domaći imali primjedbe na suđenje. Susret juniora Sokola i Moslavca započeo je vodstvom Moslavca zgodicima Plešea i Jandrića da bi u drugom poluvremenu Lom najprije smanjio rezultat, a Stažić poravnao da bi ponovno Lom doveo Sokol u vodstvo. U završnici utakmice Smiljčić (Moslavac) poravnava iz jedanaesterca da bi konačan rezultat 4:3 za Sokol postavio najbolji igrač utakmice Leonard Lom direktnim pogotkom iz kornera u posljednjoj minuti utakmice.