Nedjelja 14 Srpanj 2024

U lokalnom derbiju NK Sokol iz Velike Ludine i Moslavca iz Popovače odigranom u Velikoj Ludini bolji je bio domaćin čiji su igrači imali i olakšan posao jer je gostima u prvom poluvremenu u 23. minuti najprije sudac isključio Ivana Malekinušića zbog drugog žutog kartona, a u drugom dijelu u 69. minuti i Matiju Kesera zbog oštrog starta na vratara Sokola. Domaći su u vodstvo došli u 61.

minuti nakon prodora Zorana Faltisa po desnoj strani i ubačaja u sredinu gdje je Ivan Fešta neometan ubacio loptu u praznu mrežu. Do drugog pogotka domaći su došli u 82. minuti kada je Fešta lijepo primio loptu na lijevoj strani i snažnim prizemnim udarcem s desetak metara svladao nemoćnog Veina. Obje ekipe bile su nezadovoljne brojem podijeljenih opomena jer domaćinu je dodijeljeno čak pet žutih kartona, a gosti su uz tri žuta dobili i dva spomenuta crvena kartona. Trener Moslavca Andrija Ričko istaknuo je kako su rezultati Moslavca ovog proljeća u skladu s mogućnostima kluba, mladi igrači se trude u okviru svojih mogućnosti, a za nešto više potrebno je stvoriti bolje uvjete. Predsjednik NK Sokol Dario Hegel koji je bio zadovoljniji ishodom utakmice najavio je borbu za sam vrh ljestvice za što će biti potrebne pobjede u sljedeća dva kola u gostima kod Podova i u Topuskom nakon čega slijedi derbi u Budaševu.


iTransparentnost

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3