Nedjelja 14 Srpanj 2024

Nakon deset odigranih kola u 1 ŽNL Sisak-Kutina NK Sokol iz Velike Ludine zauzima treće mjesto s šest bodova zaostatka za vodećim BSK-om iz Budaševa.

"Zadovoljni smo rezultatima iako smo mogli i više, u nastavku natjecanja želimo zadržati priključak samom vrhu ljestvice i uključiti se u borbu za

prvo mjesto. Igrači koje smo doveli u prijelaznom roku opravdali su očekivanja i potrebno je vrijeme da se momčad još bolje uigra. Nažalost zbog velike količine oborina i radnih obveza igrača slabije se trenira i nadamo se boljim vremenskim uvjetima. Ukoliko se stvore financijski uvjeti i osvojimo prvo mjesto želja nam je plasman u viši stupanj natjecanja"-kazao je Dario Hegel predsjednik NK Sokol.


iTransparentnost

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3