Utorak 19 Ožujak 2024

Odigran 7. KUP JABUKE

Odigran je 7.KUP JABUKE pod generalnim pokroviteljstvom Općine Velika Ludina u mini rukometu za djevojčice 2006 godište i mlađe. Kao gosti su nam došle ekipe iz Valpova, Petrinje i Novske dok je ekipa Đurđevca zbog obaveza ovaj puta odustala od dolaska. Na kraju je poredak nakon što su ekipe odigrale po 6 utakmica slijedeći : 1 mjesto RK Laurus (Velka Ludina) sa svih 6 pobjeda, 2.mjesto ŽRK Novska bila je bolja za 1 pogodak u međusobno izjednačenim utakmicama protiv 3.-e plasirane ekipe ŽRK Petrinja. 4.mjesto zauzele su djevojčice iz Valpova.

Opširnije...

NK Voloder pobjednik turnira "Trofej Moslavina"

Nogometaši NK Voloder osvojili su turnir "Trofej Moslavine" iako je njihov protivnik u finalu NK Sokol na poluvremenu imao vodstvo od 2 - 0. NK Voloder je boljom igrom u drugom poluvremenu i s dva gola kapetana Daria Dajčara i Matea Bartolića uspio preokrenuti rezultat i zasluženo osvojio turnir.

Sokol osvojio Memorijalni turnir u Donjoj Vlahiničkoj

Nogometaši Sokola iz Velike Ludine su boljim izvođenjem jedanaesteraca od igrača Moslavca iz Popovače, osvojili Memorijalni turnir "Petreković-Ratkajec-Franković" koji tradicionalno organizira NK Ekonomik iz Donje Vlahiničke. Treće mjesto osvojili su domaćini koji su sa 3 - 0 pobijedili

Dejan Faltis novi predsjednik NK Sokol

Na izvanrednoj Izbornoj sjednici Skupštine NŠK Sokol izabrano je novo rukovodstvo, na mjesto predsjednika kluba izabran Dejan Faltis, a uz njega u Upravnom odboru su dopredsjednik Franjo Lom, tajnik Hrvoje Plaščar, blagajnik Ivan Rendulić, a članovi su još Niko Stošić, Josip Vešligaj i Sergej Mihalić. Izabran je i novi