Petak 23 Veljača 2024

U društvenom domu „Mijo Stuparić“ Vidrenjak održana je  79. Skupština DVD-a Vidrenjak na kojoj je sudjelovao velik broj članova društva,  predstavnici Vatrogasne Zajednice Sisačko -moslavačke županije, predstavnici lokalne samouprave, prijateljskih društava, udruga s područja Općine, te predstavnik firme

Vatropromet d.o.o. Zagreb. Voditeljstvo Skupštine izvijestilo je o radu u prošloj  godini u kojoj je između ostalog kupljena jedna novija kamion-cisterna, koja ima na sebi pumpu sa srednjim tlakom, vitlo, monitor, a ista će biti velika pomoć u izvršavanju vatrogasnih zadataka. Stari kamion je rashodovan zbog dotrajalosti. Izgrađena je i nova garaža sredstvima Općine Velika Ludina, te su  sada sva vozila  zbrinuta u adekvatnim uvjetima. Ovu godinu slijedi završetak radova na uređenju spremišta i samog dvorišta uz njega. Izglasan je novi Statut društva i dodijeljena su priznanja zasluženim članovima i priznanja za dugogodišnji rad. Poslije službenog dijela nastavilo se druženje  do jutarnjih sati uz glazbeni sastav „Prima band“ iz Kutine.


iTransparentnost

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3