Četvrtak 25 Travanj 2024

Na turniru "Trofej Moslavine" po treći put pehar pobjednika osvojio je Moslavac iz Popovače  uvjerljivom pobjedom od 5:0 u finalu protiv NK Voloder. U utakmici za treće mjesto domaćin NK Sokol je s 9:0 pobijedio Slogu iz Potoka. Pobjednik veteranskog dijela turnira je NK Sokol koji je u finalu savladao Dinamo iz Osekova sa

1:0, a veterani Mladosti iz Obedišća osvojili su treće mjesto. Najboljim igračem turnira proglašen je Dražen Cvišić iz Moslavca,

najbolji vratar je Denis Gospočić također iz Moslavca, a najbolji strijelac turnira s šest postignutih golova je Ante Lovrić iz Sokola. Pobjedničke pehare najboljim ekipama i pojedincima predali su načelnik Općine Velika Ludina Dražen Pavlović i Marijo Moštak, direktor tvrtke Sokol Sport d.o.o. Velika Ludina, koja je jedan od stalnih sponzora turnira.


iTransparentnost

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3