Srijeda 24 Travanj 2024

OPĆINA VELIKA LUDINA, Odbor za školstvo i dodjelu stipendija, Velika Ludina, 04.11.2015.

PRIJEDLOG LISTE KANDIDATA KOJI OSTVARUJU PRAVO NA SUFINANCIRANJE SMJEŠTAJA U UČENIČKE DOMOVE UČENICIMA SREDNJIH ŠKOLA ZA ŠKOLSKU GODINU 2015./2016.

 

 

Odobrava se sufinanciranje smještaja u učeničke domove učenicima srednjih škola s prebivalištem na području Općine Velika Ludina u iznosu od 25% za školsku godinu 2015./2016. i to:

1. Filip Canjek, Kompator 11, 44316 Velika Ludina,

- III. razred Srednje škole August Šenoa Garešnica – smjer kuhar,

- učenički dom: August Šenoa Garešnica, Kolodvorska 33,

2. Filip Đudarić, Moslavačka 8, Gornja Vlahinička, 44316 Velika Ludina,

- I. razred Škole za cestovni promet Zagreb – vozač motornog vozila,

- učenički dom Maksimir, Trg. J. F. Kenedya 9, Zagreb,

3. Helena Lončarić, Vidrenjak, Mije Stuparića 77, 44316 Velika Ludina,

- I. razred XVI Gimnazija Zagreb,

- učenički dom: Učenički dom Maksimir,

4. Igor Lončarić, Vidrenjak, Mije Stuparića 77, 44316 Velika Ludina,

- IV. razred Srednje škole Ruđer Bošković Zagreb – tehničar računalstva

- učenički dom: Ruđer Bošković Zagreb

5. Elena Janković, Katoličko Selišće 80, 44316 Velika Ludina,

- III. razred Srednje škole Ivan Švear Ivanić-Grad – prodavač,

- učenički dom: Ivanić-Grad,

6. Suzana Janković, Katoličko Selišće 80, 44316 Velika Ludina,

- III. razred Srednje škole Ivan Švear Ivanić-Grad,

- učenički dom: Ivanić-Grad

7. Takač Mateja, Vidrenjak, Mije Stuparića 69, 44316 Velika Ludina,

- I. razred Srednje škole August Šenoa Garešnica,

- učenički dom: August Šenoa Garešnica,

8. Mihael Pleše, Ruškovica 13A, 44316 Velika Ludina,

- III. razred Tehničke škole Kutina – smjer tehničar za električne strojeve s primijenjenim

računalstvom,

- učenički dom: Kutina

9. Ana Pleše, Ruškovica 13A, 44316 Velika Ludina,

- IV. razred Srednje škole Tina Ujevića Kutina – ekonomistica,

- učenički dom: Kutina,

10. Emanuel Grubešić, Mala Ludina, Moslavačka 40, 44316 Velika Ludina,

- III. razred Srednje škole August Šenoa Garešnica – smjer kuhar,

- učenički dom: August Šenoa Garešnica,

11. Monika Hibl, Katoličko Selišće, Ulica Moslavačkih vinograda 33, 44316 Velika Ludina,

- III. razred Škole za medicinske sestre Mlinarska Zagreb,

- učenički dom: Zagreb, Mlinarska 34,

12. Đurđica Šimunić, Ludinica, Jelengradska 20, 44316 Velika Ludina,

- II. Razred Srednje škole August Šenoa Garešnica – smjer kuhar,

- učenički dom: August Šenoa Garešnica,

13. Karlo Pernar, Katoličko Selišće, Moslavačkih vinograda 3, 44316 Velika Ludina

- IV. razred XV. Gimnazija Zagreb, prirodoslovno-matematička gimnazija

- učenički dom: Maksimir Zagreb,

14. Elizabeta Souček, Grabrov Potok, Farmerska ulica 4, 44316 Velika Ludina

- IV. Razred III. Gimnazije Zagreb, prirodoslovno-matematička gimnazija

- učenički dom: Dora Pejačević Zagreb,

15. Mihael Zrinščak, Okoli, Crkvena 71, 44316 Velika Ludina

- I. razred Tehničke škole Ruđer Bošković Zagreb

- učenički dom: Ivan Mažuranić Zagreb,

16. Marko Milošević, Ruškovica 31, 44316 Velika Ludina,

- I. razred Industrijske strojarske škole Zagreb – tokar,

- učenički dom: Franje Bučara Zagreb,

17. Mihaela Peršić, Gornja Vlahinička, Moslavačka 4, 44316 Velika Ludina

- III. razred Srednje škole August Šenoa Garešnica

- učenički dom: Garešnica

18. Borna Palaić, Velika Ludina, Voćarska ulica 2, 44316 Velika Ludina,

- III. razred Poljoprivredne škole Zagreb,

- učenički dom: Tin Ujević Zagreb.

Na ovaj prijedlog liste kandidata može se podnijeti prigovor Općinskom načelniku u roku od 8 dana od dana objave na internet stranici i oglasnoj ploči Općine Velika Ludina.

ODBOR ZA ŠKOLSTVO I DODJELU STIPENDIJA

Predsjednik:

Mladen Milašinović, v.r.


iTransparentnost

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3