Utorak 16 Travanj 2024

OPĆINA VELIKA LUDINA, Odbor za školstvo i dodjelu stipendija, Velika Ludina, 04.11.2015.

PRIJEDLOG LISTE KANDIDATA KOJI OSTVARUJU PRAVO NA DODJELU STIPENDIJA

Predlaže se dodjela 5 (pet) stipendija studentima s područja Općine Velika Ludina za

školsku godinu 2015./2016. u iznosu od 600,00 kuna mjesečno počevši od 01.10.2015. do 31.07.2016. godine i to:

 

1. Tomac Dino, Velika Ludina, Obrtnička 23, 44316 Velika Ludina,

- V. godina Sveučilište u Rijeci, Ekonomski fakultet, studij: ekonomija,

smjer: Gospodarstvo Europske unije,

2. Benković Kristijan, Vidrenjak, Gaj 8, 44316 Velika Ludina,

- III. godina Sveučilišta u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike Varaždin,

smjer Primjena informacijske tehnologije u poslovanju,

3. Semenjuk Andrija, Kolodvorska 22, Vidrenjak, Velika Ludina,

- III. godina Sveučilišta u Zagrebu, Ekonomski fakultet, poslovna ekonomija,

4. Kolarić Josipa, Ruškovica 49, Velika Ludina,

-V. godina Sveučilište u Zagrebu, Prehrambeno-biotehnološki fakultet,

smjer: nutricionizam,

5. Prpić Klaudija-Marija Moslavačkih vinograda 48, Katoličko Selišće, V. Ludina

- I godina Sveučilišta u Zagrebu, Fakultet prometnih znanosti.

II

Predlaže se dodjela 20 (dvadeset) stipendija učenicima srednjih škola s područja Općine Velika Ludina za školsku godinu 2015./2016. u iznosu od 300,00 kn mjesečno počevši od 01.09.2015. do 30.06.2016. godine i to:

1. Vurnek Ana-Marija, Gornja Vlahinička, Moslavačka 19, Velika Ludina

- IV. razred Srednja škola Pakrac, smjer medicinska sestra,

2. Potlaček Ana, Grabrov Potok, Zagrebačka 29, Velika Ludina,

- IV. razred Srednja škola Ivan Švear Ivanić-Grad, smjer komercijalist,

3. Novak Vlatka, Mustafina Klada 37, 44316 Velika Ludina

- III. razred Srednje škole Ivan Švear Ivanić-Grad – frizer,

4. Blažević Franciska, Kompator 26, 44316 Velika Ludina

- IV. Razred XVIII. Gimnazija – jezična gimnazija,

5. Šimunić Valentina, Ludinica, Jelengradska 20, 44316 Velika Ludina

- I. razred Srednje škole August Šenoa Garešnica – turističko-hoteljerski komercijalist,

6. Crnički Marieta, Mustafina Klada 19, 44316 Velika Ludina,

- III. razred Srednje škole Ivan Švear Ivanić-Grad, Opća gimnazija Križ,,

7. Bogdan Jasmin, Vidrenjak, Kolodvorska 90/1, 44316 Velika Ludina,

- I. razred Strojarsko Tehničke škole Fausta Vrančića Zagreb,

8. Hibl Mario, Katoličko Selišće, Moslavačkih vinograda 33, 44316 Velika Ludina

- IV. razred Tehničke škole Ruđera Boškovića Zagreb, smjer tehničar za računalstvo,

9. Benković Nikolina, Vidrenjak, Gaj 8, 44316 Velika Ludina

- IV. razred Srednje škole Ivan Švear Ivanić-Grad – smjer ekonomist,

10. Benković Florijan, Vidrenjak, Mije Stuparića 137, 44316 Velika Ludina

- I. razred Srednje škole Ivan Švear Ivanić-Grad,

11. Zlatunić Toni, Velika Ludina, Moslavačka 5, 44316 Velika Ludina

- IV. razred Srednje škole Tina Ujevića Kutina – prirodoslovno-matematička gimnazija,

12. Florijanović Dorotea, Vidrenjak, Mije Stuparića 50A, 44316 Velika Ludina,

- I. razred Škole za cestovni promet Zagreb – tehničar cestovnog prometa,

13. Baričević Ivona, Mustafina Klada 38, 44316 Velika Ludina

- II. Razred Srednje škole Ivan Švear Ivanić-Grad – smjer prodavač,

14. Božić Kristijan, Vidrenjak, Kolodvorska 5, 44316 Velika Ludina,

- II. Razred Strojarske tehničke škole Fausta Vrančića Zagreb – tehničar za mehatroniku,

15. Gall David, Velika Ludina, Obrtnička 43, 44316 Velika Ludina

- IV. Razred Graditeljske tehničke škole Zagreb – arhitektonski tehničar,

16. Župančić Martin, Mala Ludina, Moslavačka 24, 44316 Velika Ludina

- I. razred Tehničke škole Ruđer Bošković Zagreb,

17. Blažević Benjamin, Velika Ludina, Sv. Mihaela 44, 44316 Velika Ludina,

- IV. razred Tehničke škole Ruđer Bošković Zagreb,

18. Kozak Željka, Vidrenjak, Mije Stuparića 124, 44316 Velika Ludina,

- I. razred Prehrambeno-tehnološka škola Zagreb

19. Pomahač Viktorija, Velika Ludina, Obrtnička 82, 44316 Velika Ludina,

- I. razred Škole Primjenjene umjetnosti i dizajna Zagreb,

20. Savnik Ana, Katoličko Selišće, Moslavačkih vinograda 13, 44316 Velika Ludina,

- III. razred Škola za medicinske sestre Vrapče Zagreb

Na ovaj prijedlog liste kandidata može se podnijeti prigovor Općinskom načelniku u roku od 8 dana od dana objave na internet stranici i oglasnoj ploči Općine Velika Ludina.

ODBOR ZA ŠKOLSTVO I DODJELU STIPENDIJA

Predsjednik:

Mladen Milašinović, v.r.


iTransparentnost

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3