Petak 23 Veljača 2024

U Općini Velika Ludina održao sam sastanak sa našim dosadašnjim župnikom Matom Sukalićem koji po odluci biskupa Vlade Košića odlazi iz naše župe. Sa župnikom Matom imao sam jako lijepu suradnju tijekom godina koje je kao župnik proveo u našoj župi Sv. Mihaela Ark. Tu priliku sam iskoristio da mu zahvalim na njegovoj predanoj službi u našoj župi i da mu poželim uspjeh i sreću u daljnjem njegovom radu i životu.

 

Na mjesto župnika u župu Velika Ludina dolazi župnik Josip Bulat.

Priliku smo iskoristili da se osvrnemo i na situaciju oko oštećenja tornja crkve Sv. Mihaela Ark. te smo utvrdili da i tu možemo biti zadovoljni jer je Sisačka biskupija osigurala sredstva za skelu koja se već postavlja oko tornja i na samu crkvu, kako bi se  nastala šteta mogla u potpunosti sanirati. Očekuje se da će sam posao sanacije biti odrađen novcem milodara koji daju vjernici, ali i Općina Velika Ludina za tu namjenu izdvojit će, prema potrebi, znatna sredstva.

 

Načelnik:
Dražen Pavlović


iTransparentnost

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3