Utorak 25 Veljača 2020

Poštovani korisnici usluge odvoza miješanog komunalnog otpada (MKO), biorazgradivog otpada (BKO) s područja Grada Kutine, Grada Popovače i Općine Velika Ludina,

 

prilikom dostave računa EKO MOSLAVINA d.o.o. za mjesece studeni i prosinac 2018.g., uz iste ste dobili popratne materijale u vidu Obavijesti korisnicima, Raspored odvoza miješanog komunalnog otpada (MKO), biorazgradivog otpada (BKO), papira i plastike za 2019.g., Raspored postavljanja mobilnog reciklažnog dvorišta – 2019.g. te Upute za postupanje s otpadom i Kompostiranje – kratak podsjetnik.

Zbog nužnih izmjena datuma u Raspored odvoza miješanog komunalnog otpada (MKO), biorazgradivog otpada (BKO), papira i plastike za 2019.g. za Grad Kutinu i Grad Popovaču, te Raspored mobilnog reciklažnog dvorišta – 2019. godine za područje Grada Kutine, korisnicima će biti dostavljen ažurirani Rasporedi.

Ažurirani rasporedi imaju u gornjem desnom kutu datum ažuriranja. U ovom slučaju, datum ažuriranja je 24.12.2018.g..

Raspored odvoza miješanog komunalnog otpada (MKO), biorazgradivog otpada (BKO), papira i plastike za 2019.g. te Raspored mobilnog reciklažnog dvorišta – 2019. godine možete pogledati i preuzeti i na web stranici EKO MOSLAVINA d.o.o. – http://eko-moslavina.hr/raspored.


S domaćih portala

Vrijeme

Zagreb °C
Osijek °C
Split °C
  25.02.2020 Ferienhaus Ostsee

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3